KONST / Litografier / Färglitografi 12804556
nr 1280 4556
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad numrerad 135/360. Motivet: 77x104cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:18:43
100 kr
150 kr
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås